قوانین سایت هزار مدیر

کاربر گرامی

سایت مجموعۀ هزارمدیر از قوانین و مقررات زیر پیروی می‌کند و از شما می‌خواهیم پیش از استفاده از سایت موارد زیر را مطالعه کنید. هرگونه فعالیت شما در این سایت به منزلۀ پذیرش این قوانین است.

۱) محتوای صفحۀ قوانین سایت هزارمدیر را به‌صورت دوره‌ای بازبینی کنید. زیرا ممکن است محتوای آن را بنا به ضرورت‌هایی تغییر دهیم.

۲) ما در سایت هزارمدیر در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کنیم و کل تیم پشتیبانی سایت و کاربران ملزم به رعایت آن هستند. این قوانین در برگیرندۀ فهرست مصادیق محتوای مجرمانه است.

۳) تمام محتواهای سایت هزارمدیر با نظارت کامل احسان مهدی‌نژاد (بنیان‌گذار این وب‌سایت) تولید شده‌اند.

۴) در سایت هزارمدیر ده‌ها مقالۀ رایگان منتشر شده‌اند که برای استفاده از آن‌ها نیازی به عضویت در سایت ندارید.

۵) بازنشر محتواهای سایت هزارمدیر به‌صورت رایگان و با ذکر منبع (همراه با لینک به منبع اصلی) بلامانع است.

۶) برای بازنشر کل یا بخشی از محتواهای سایت هزارمدیر (به‌صورت رایگان یا پولی) در قالب‌ کتاب، ویدیو، صوت، اینفوگرافیک و غیره، به اجازه‌نامۀ مکتوب از طرف مدیر سایت نیاز دارید. برای این کار با ایمیل info@1000modir.com مکاتبه کنید.

۷) ما از طریق راه‌های تماس موجود در صفحۀ «دربارۀ ما» پاسخ‌گوی پرسش‌های احتمالی شما برای استفاده از سایت یا مطالب مرتبط با مباحث برندینگ و کسب‌وکار هستیم. از این‌ که محتواهای غیرمرتبط برای ما ارسال نمی‌کنید، از شما سپاسگزاریم.

8) لطفاً در مکاتبات و ارسال نظرات در سایت، از زبان و رسم‌الخط فارسی استفاده کنید.

9) لطفاً در پیام‌های ارسالی به سایر کاربران در بخش نظرات سایت هزارمدیر، هنجارهای فرهنگی و اخلاقی را رعایت کرده و از به‌کاربردن کلمات و عبارات نامناسب خودداری کنید. مدیریت سایت از انتشار نظراتی جلوگیری می‌کند که شامل محتوای توهین‌آمیز به شخصیت‌های حقیقی و حقوقی، اقوام، ادیان و غیره است و در صورت لزوم دسترسی کاربر خاطی به سایت را محدود می‌کند.

10) تمامی نظرات کاربران به صورت عمومی و بدون هیچ فیلترینگی در سایت هزارمدیر منتشر می‌شود؛ به جز در مواردی که در بند نهم به آن اشاره کردیم. از این رو، از ارائۀ هرگونه اطلاعات خصوصی، محرمانه یا اطلاعاتی که مایل به انتشار آن‌ها نیستید، جدًا خودداری کنید. مدیریت سایت هزارمدیر در این خصوص از خود سلب مسئولیت می‌کند.

11) تحلیل‌ها، نظرات و نوشته‌های کاربران، نظر شخصی آن‌ها بوده و سایت هزارمدیر مسئولیتی در صحت و سقم آن‌ها ندارد.

12) ایمیل و شماره موبایلی که هنگام استفاده از برخی خدمات سایت در اختیار ما قرار می‌دهید، کاملاً محرمانه است و ما به هیچ عنوان آن‌ها را افشا نمی‌کنیم.

13) مجموعۀ هزارمدیر مجاز است بدون اعلام قبلی و آگاهی شما، تغییرات موردنظر خود را در ضوابط سیاست حفظ حریم خصوصی اعمال نماید. بدین وسیله اعلام می‌کنیم که استفادۀ پیوسته از این وب‌سایت، نشانۀ موافقت شما با سیاست حفظ حریم خصوصی تعیین شده بوده و تمامی نسخه‌های قبلی سیاست حفظ حریم خصوصی جایگزین نسخه‌های تنظیم‌شدۀ بعدی خواهند شد.

 

موفق و نامدار باشید

احسان مهدی‌نژاد / میر سایت هزارمدیر

(Visited 47 times, 1 visits today)