• مثلا انتخاب اسم برند، تدوین استراتژی، شعار، لوگو، برندسازی کامل، سایت و ...
 • Please enter a number from 1 to 10.
  از یک تا ده نمره بدهید. 10 خیلی زیاد 1 خیلی کم
 • مشخص نمایید بین سه روز تا سه ماه
 • شاید در این مرحله برخی از دوستان بگویند که تعداد سواات شما زیاد است و ما حوصله تکمیل آن را نداریم یا نگران امنیت این اطلاعات هستیم.

  ما به شما تضمین میدهیم که امنیت اطلاعات شما جزو سیاستهای مجموعه هزارمدیر و جناب آقای احسان مهدی نژاد است و از این بابت جای هیچ نگرانی نیست. چه بسا که یک مشاور برندسازی مثل یک پزشک خانوادگی اگر نتواند رازدار باشد نمیتواند برند قدرتمندی برای خودش و دیگران بسازد.

  دوم این که تکمیل این اطلاعات میتواند کمک بسیار شایانی به تسریع پروژه احتمالی شما بگیرد.

  سوم این که اگر شما به این سوالات با دقت تمام و کمال پاسخ دهید، شخص جناب احسان مهدی نژاد موضوع شما را بررسی نموده و اگر لازم بود برای شما یک وقت مشاوره تلفنی رایگان 11تا 15دقیقه ای خواهند گذاشت.

  ضمنا بارها و بارها پیش آمده که ایشان تشخیص دادهاند کسب وکار شما فعلا نیازی به صرف هزینه بالای پروژه و مشاوره نداشته و میتوانید با راهکارهای رایگان یا ارزانی که ایشان می دهند پروژه خود را پیش ببرید.

  در انتها تکمیل این فرم باعث می شود پروژه و پرونده برند شما در سریعترین زمان ممکن مورد بررسی ما قرار گرفته و چنانچه در این مرحله از جانب ما کاری برای شما ساخته نبود وقت شما را نگرفته و به شما اطلاع دهیم.

  شما پس از تکمیل اطلاعات درخواستی این فرم میتوانید در حداکثر سه روز کاری پس از ارسال منتظر پاسخ ما باشید. موفق و نام دار باشید

(Visited 23 times, 1 visits today)